HER AHLAKSIZLIĞIN KAYNAĞI BATIDIR

Amerika’da Avrupa’da fuhşun her çeşidi, aklı başında bir insanın ürpermesine tiksinmesine neden olacak şekilde yayılmıştır. 

Çocuk denecek yaşta kızlar kürtaj olmak ta, herkes cebinde, çantasında prezervatif taşımaktadır. Evlilik, aile anlamını yitirmiştir. 

Bir Gazete haberinde “İngiltere’de 100 çocuktan 40’ı evlilik

dışıdır.” 

Eşcinsellik, erkeğin erkekle, kadının kadınla evliliği yaygın haldedir. Kilise ahlaksızlık yuvası halindedir. Papazların sapıklıkları, halkı kiliseden uzaklaştırmıştır. Kiliseler gelen olmadığı için satılığa çıkarılmaktadır. Hindistan’da kadınla köpeğin, kilisede erkekle erkeğin nikahı kıyılmaktadır. 

Okullara prezervatif makinelere konulmuştur. Frengi ve AİDS batı kaynaklıdır. Öpüşme, dans batının icadıdır. 

Amerika’da bazı temiz insanlar fuhuşla mücadele derneği kurmuş, ikinci yıl fahişeler derneğin kongresinde derneği ele geçirmişlerdir. 

Hamile kalınmasın diye okullarda ücretsiz olarak kondom dağıtmaktadır. 

2012 yılında Maryland eşcinsel evliliğin meşrulaştığı yedinci ABD eyaleti olmuştur. Amerika dünyaya ahlaksızlık pompalıyor. 

2011 yılında basından öğrendiğimize göre eşcinselliğin, lezbiyenliğin ve fuhuşun dünyaya yayılması için bu iğrenç işleri yapanlara para verme kararı almıştır. (08-11-2011 Basın)

Avrupa’da Amerika’dan farklı değildir. Eşcinsellik, lezbiyenlik, taciz, tecavüz olayları himaye görmekte ve desteklenmektedir. Diğer ülkelerle ilişkilerde bu sapıklığa sınırsız özgürlük tanınması şart koşmaktadır. Batıda iffet, namus anlayışı bitmiştir. Ne utanma kalmış nede ayıp. Okullara prezervatif konması, öğrencileri fuhuşa teşvik olmaktadır. Öğrencilerin sapık ilişkilerden sakınmaları değil, AİDS’ten koruması tavsiye edilmektedir. 

Bizi ilgilendiren tarafı insanımıza ve ülkemize bulaşmasıdır. Bir de bizdeki iffet ve namusa karşı ilan verenlerin, sokaklarda yürüyenlerin dışardan destek görmesidir. 

Türkiye, Avrupa’nın Amerika’nın bulunduğu noktaya mı getirilmek isteniyor? 

  • Zina suç değil, 
  • Her türlü ahlaksızlık teşvik görüyor, 
  • Taciz, tecavüz, fuhuş arttı, 
  • Boşanmalar arttı, 
  • Evlilik dışı doğan çocuklar Cami avlusuna konuyor, 
  • İhanetler, buna bağlı cinayetler arttı, 
  • Kaçırmalar, evi terkler çoğaldı, 
  • Kız erkek karma evlerin sayısı çoğaldı. 

Bunlar kendiliğinden olmadı. Dış güçlerin yanında içimizdeki namus düşmanlarının yaptığı tahrikât var. 

Bu konuya kısaca göz atalım:

Bazı çevreler iffeti kusur, bekâreti fazlalık sayıyor. Flört etmeyen tutucu oluyor. Nikâhsız hayat övülüyor. Ünlüler (!) yıllarca sözlü, nişanlı yaşıyor. Sosyal arkadaşlık adı ile aradaki engeller kaldırılıyor. Gazeteler, dergiler, reklamlar, diziler, filmler leş kokuyor.

Bir zamanlar sağlık müdürlüğü afiş astı. “Korunmasız ilişki, AIDS‘i davet eder.” Yayında tartıştım, açtığım kampanya ile kaldırttım.

Planlı olarak Kıbrıs’ta ve turizm önemi olan şehirlerde insanımıza fuhuş telkini afişler asıldı. Ahlak ve maneviyat dejenere oluyor. Cinsel içerikli ilanlar, fuhuş yayıyor.

Malum partilerin milletvekilleri, cinsel özgürlük vaat ediyor. Homoları destekliyor. Hatta aday gösteriyor.

Bazı kadın dernekleri “bekârete hayır!” yürüyüşü yapıyor, cinsel özgürlük istiyor.

Erzurum’da yabancı uyruklu bir kadın 3 ayda bin 335 kişiyle ilişkiye giriyor ve sağlık müdürlüğü, valilik kadının resmini belirli yerlere asıyor.

İlişkiye girenlerin görüp sağlık kontrolünden geçmesi isteniyor.

Vay efendim, fahişeyi teşhir hak ihlalidir, diyerek bazı kadın dernekleri protesto etmiş, sokağa dökülmüştür.

Ahlaklı olmayanlar ahlaklıları sevmez, namuslu olmayanlar, namusluyu istemez, bakire olmayanlar, bakirelere karşı olurlar. Mesele bu! Eskiden namus üzerine yemin edilirdi. Yemin de bozulmazdı. Yeni evlenenlerin kapısında emanet bekçileri olurdu. İffetsizlik, namussuzluk, bakire olmamak evliliği sonuçlandırırdı.

Cinsel özgürlük, insan onuruna yakışmayan istektir. Aileler için tuzaktır.

Cinsel özgürlük ne demek? Aileyi, ahlakı, eşi, çocukları gözden çıkarıp önüne gelenle düşüp kalkmak değil mi? Köpekler bile bu işi böyle yapmıyor.

Cinsel özgürlükte fuhuş var, ihanet var.

Eşcinsellik çirkin ve iğrenç bir iştir. Bunu yapanlar hasta insanlardır.

2 Temmuz 2015’te Çağlayan’da homolar toplanmıştır. Çırılçıplak soyunan çirkin davranışlarda bulunanlar olmuş. “Biz buradayız alışın, gitmiyoruz.” “Yaşasın eşcinsel aşk.” “Yasak ne ayol.” Gibi pankartlar açmışlardır.

Avrupa’da Amerika’da düzenlenen fuhuş partisi, internetten ailelerimizi ve insanımızı fuhuşa teşvik edip, eşli eşsiz fuhuş partisine davet etmiştir.

Fiyat belirtilmiş, sınırsız alkol 100 tane seks kızı olduğu duyurulmuştur. Ayrıca eş değişimi yapılabileceği ve gizlilik vaat ediyor. Yer ve zamanın son anda duyurulacağı belirtiliyor. (03-03-

2012 basın)

Kuran’da Cenabı Allah şöyle uyarıyor:

 “Fuhuşun yayılmasını arzu edenlere, dünyada ve ahirette can yakıcı bir azap vardır.  Allah bilir, siz bilmezsiniz.” (Nur:19)

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir