DİNLER ARASI DİYALOGDA GİZLENEN NE?

Dinler arası diyalog çalışmaları, İslamı ifsat çalışmalarıdır. Batı ve kilise hiçbir zaman İslam ve Müslümanlar için hayır solumamıştır.

Haçlı seferleri İncil’in ve papazların kışkırtmaları ile defalarca islamı yok etmek için İslam ülkelerini kana boyamıştır. Papazlar “Ardımdan gelmeyen benden değildir…” diyerek ön saflarda olmuştur.

Dinler arası diyalog, islama zarar verme çalışmalarıdır. Baktılar Teslime Nesrin’lerle, Salman Rüşti’lerle, Karikatürlerle ve içimizdeki hainlerle islama zarar veremediler. Çareyi, kaleyi içten feth etmede buldular. Gönüllü ortaklarda vardı. Dindar görünen kimseleri kullanarak islama paralel din oluşturmaya çalıştılar.

Böylece misyoner güçlere çalışma ortamı hazırlanacaktı. Türkler islamdan koparılınca, Türklüklerinden de kopmuş olacaklardır. Çünkü tarihte İslam dini sayesinde Türklüğünü muhafaza eden tek millet aziz milletimizdir.

Diyalog, dinende, siyaseten de yanlıştır. Hıristiyan emellerine hizmet eder. Hükmü kaldırılmış dinleri ortaya çıkarmak ve muhatap kabul etmek olur.

Hıristiyanlık tevhid dini değildir. Şirk dinidir. Tanrı inançları 1+1+1=1 yani baba, oğul, kutsal ruhtur.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir