CİNSEL ÖZGÜRLÜK TUZAKTIR

            Bazı şeyler insan hürriyetini kısıtlayıcı gibi görünse de insanın ve toplumun yararınadır.

            Din ve ahlak kuralları insanın kendine ve çevresine zarar vermesine müsaade etmez. İnsanın eşi ile ilişkisinde zarar görmeyen din, başkaları ile neslin ve nesebin bozulmaması için beraberliğini günah saymıştır.

            Zinayı hürriyet saymak aileyi ve çocukları gözden çıkarmak ve sağlığı tehlikeye atmaktır.

            Cinsel özgürlüğü kabul eden ülkelerin durumu bugün meydanda. Çocuk gayri meşru doğuyor. Küçücük çocuklar ana baba oluyor. Yetkililer bu durumdan kurtulmanın yollarını arıyor.

            Bugün eşini, kızını, başkasının yatağında, kucağında kim ister. Hayvanlarda bile tek eşlilik hayatı var.

            Çağdaş yaşam, insan fıtratına ters olamaz. Yoksa bedeli AIDS olur. İlişkilerin serbest olduğu ülkelerde AIDS hastalığı kat kat fazladır.

            Cinsel özgürlük ne demek? İhanet etmek, yapılan akite bağlı kalmamak, fuhuş yapmak demektir. Fuhuş, dipsiz ve karanlık bir kuyu. Bu kuyuya düşenler, insani duygularını kaybeder, acı çeker.

            Bugün flört, masum bir arkadaşlık mıdır? Flörtün sonu, evli olsun bekar olsun, pişmanlık ve utanç değil midir? Flört ahlak dışı şeyler yaptırır. Sonu da aldatılmadır.  

            Zina bütün dinler tarafından suç sayılmıştır. Çünkü zinadan herkes zarar görür. Lüt kavminin helak olduğu gibi bütün insanlık zarar görür. Bilinmeyen hastalıklar yayılır.  

            Cinsi özgürlükle kadın meta haline gelir. Bugün genel ev kadını bile zinayı savunmaz. Çünkü zina insan onurunu zedeler.

            Mutlu azınlık, zinaya çağdaşlık kılıfı geçirerek, savuruyor. Bir avuç marjinal gurup Müslüman Türk kadınını temsil edemez. Bugüne kadar kimlerin bekarete karşı çıktığını insanımız çok iyi bilmektedir.  

            İnsanı hayvandan ayıran bazı özellikler vardır. Bunları yok sayar, ayaklar altına alırsanız, insanın hayvandan ne farkı kalır.

Cinsel özgürlük denir. Zina, suç ve ahlaksızlık olmaktan çıkarılırsa, tacizin, tecavüzün önüne nasıl geçilecek?

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir